Jak brać 2KC i w jakiej postaci? Wybierz odpowiedni suplement na Twojego kaca

2KC jak brać

Opinie o suplementach diety są niesłychanie zróżnicowane. Dla jednych stanowią doskonałe i przede wszystkim spełniające swoją rolę uzupełnienie codziennej diety, inni natomiast uważają je za całkowicie nieskuteczne. Problem tkwi w tym, że ów rzekomy brak skuteczności wynika przede wszystkim z niewłaściwego ich stosowania.

Jak brać 2KC i w jakiej postaci? Wybierz odpowiedni 

Najlepsze wsparcie w walce z kacem

2KC to suplement wspomagający Twój organizm w walce z objawami pojawiających się zawsze po dobrej imprezie. Każdy, komu choć raz zdarzyło się nieco przesadzić z alkoholem, wie dobrze, iż następnego dnia czeka go spory ból głowy i wszystkich mięśni, dręcząca suchość w ustach, niedające się ugasić pragnienie, ogólne rozbicie, problemy z koncentracją i koordynacją, zmęczenie oraz wiele, wiele innych. 2KC przyjęte w dowolnej formie (ale zgodnie z zaleceniami!) pomoże Ci zminimalizować te przykre objawy. Jeśli dodatkowo zastosujesz się do kilku prostych wskazówek pozwalających ograniczyć syndrom „dnia poprzedniego” (wszystkie dostępne są w naszym Poradniku), bardzo możliwe, że uda Ci się całkowicie uniknąć kaca.

Suplement diety 2KC - Jak brać?

Suplement diety 2KC w postaci tabletek powinieneś przyjmować w liczbie 1,2 tabletki przed planowanym spożyciu alkoholu, kolejne 1,2 tabletki w trakcie imprezy, a także jeszcze 1,2 tabletki następnego dnia rano (lub o każdej innej porze, kiedy tylko skończysz odsypiać ciężką noc). Ważne jest, abyś nie przekroczył całościowej dawki 6 tabletek na jedną „okazję”.

Jeśli przewidujesz, że czekająca Cię noc będzie naprawdę ciężka, lepiej zaopatrz się w 2KC Xtreme. Wzmocniony m. in. o żeń-szeń i witaminy z grupy B skład tabletek pozwoli Ci ją łatwiej przetrwać (stosowanie identyczne, jak w przypadku zwykłego 2KC). W razie konieczności, następnego dnia sięgnij również po 2KC Restart, który pomaga uzupełnić utracone płyny i elektrolity. Takie jednorazowe wsparcie pomoże Ci znacznie szybciej wrócić do życia.

Wielbicielom naprawdę intensywnej zabawy z pewnością przypadnie do gustu 2KC Drink, który nie tylko pozwala uniknąć kaca, ale i dostarcza energii niezbędnej do intensywnych przeżyć.

Inne porady
2KC minikonkurs

"Minikonkurs 2KC"

Zgarnij 10 opakowań produktu 2KC - wystarczy, że 19.11.2017 od godz. 12.00

- dołączysz do grona 2KC na Facebook

- polubisz post konkursowy

- i przedstawisz pomysł na najlepszy drink jaki piłeś/łaś :) 

czytaj całość »
Przewodnik po alkoholach: koktajl, czyli „koguci ogon”

Trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęto podawać ten bardzo popularny dziś rodzaj alkoholu. Podania związane z jego przyrządzaniem wskazują na różne daty i miejsca, zgodne są jednak co do tego, że prawdziwą ojczyzną owego trunku są Stany Zjednoczone. Koktajl – czym tak naprawdę jest i co łączy go z walkami kogutów?

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl