Potas – pierwiastek leczący kaca. Szybko i skutecznie

Czy zdarza Ci się po szalonej nocy odczuwać przemożne zmęczenie oraz drżenie i skurcze mięśni? Twoje serce kołacze szybko zupełnie bez powodu, a wzrastające ciśnienie sprawia, że krew szumi w uszach niczym wodospad? Te objawy to efekt niedoboru potasu, który został „wypłukany” przez alkohol. Niedobór ten uzupełnisz szybko dzięki 2KC Restart.

 

czytaj całość »
Konkurs

Halloween z 2KC

 

Jak zdobyć nasze produkty 2KC, weź udział w naszym konkursie.

1. polub 2KC na facebook

2. wrzuć zdjęcie swojego stroju na halloween i uzyskaj jak najwięcej lajków.

 

czytaj całość »
2KC minikonkurs

"Minikonkurs 2KC"

Zgarnij 10 opakowań produktu 2KC - wystarczy, że 19.11.2017 od godz. 12.00

- dołączysz do grona 2KC na Facebook

- polubisz post konkursowy

- i przedstawisz pomysł na najlepszy drink jaki piłeś/łaś :) 

czytaj całość »
Co może zrobić alkohol z naszym organizmem w zaledwie dwie godziny?

Trudno w to uwierzyć, ale tylko jeden łyk jakiegokolwiek wypitego alkoholu krąży w naszym ciele przez nawet dwie godziny, wpływając negatywnie praktycznie na wszystkie narządy oraz tkanki naszego ciała! Przez ten czas alkohol jest w stanie wyrządzić dość poważne szkody w organizmie, o czym szczególnie może się przekonać nasza wątroba.

czytaj całość »
Przewodnik po alkoholach: Żubrówka – wódka prosto z puszczy!

Żubrówka jest jednym z najpopularniejszych polskich alkoholi, należących do światowej czołówki wysokoprocentowych trunków, produkowanych na skalę przemysłową już od 90 lat. Jej historia sięga jednak czasów polskiej szlachty, kiedy była jedną z ulubionych gorzałek, cenionych nie tylko za swój wyjątkowy smak, ale również za legendarne właściwości.

Miały one sprzyjać miłosnym uniesieniom, ponieważ spożywanie ulubionej trawy europejskiego bizona, która z powodu zawartości kumaryny wydziela aromatyczny zapach suchego siana, miało dodawać znacznych sił witalnych.

czytaj całość »
AFRYKAŃKIE SPOSOBY NA KACA

Co kraj to obyczaj. Sposobów na leczenie kaca jest zapewne tyle ile krajów na świecie. Nie sposób jednak zgodzić się z tym stwierdzeniem gdy mowa o kontynencie afrykańskim. Istnieje jeden, najbardziej znany, sposób na leczenie skutków imprezy, chodź oczywiście zawsze znajdzie się wyjątek potwierdzający regułę…

czytaj całość »
Inne porady
L-cysteina – super wsparcie w alkoholowej detoksykacji

Po mniej lub bardziej upojnej nocy alkoholowej Ty odpoczywasz, a wątroba zmaga się z tym, co Ciebie wcześniej wprawiło w dobry nastrój. Alkohol, a w zasadzie to, co powstaje w wyniku jego rozpadu, przez organizm traktowane jest jak pewnego rodzaju trutka. A zatrucie trzeba skutecznie zniwelować. Nie byłoby to możliwe bez l-cysteiny.

czytaj całość »
Przewodnik po alkoholach: koktajl, czyli „koguci ogon”

Trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęto podawać ten bardzo popularny dziś rodzaj alkoholu. Podania związane z jego przyrządzaniem wskazują na różne daty i miejsca, zgodne są jednak co do tego, że prawdziwą ojczyzną owego trunku są Stany Zjednoczone. Koktajl – czym tak naprawdę jest i co łączy go z walkami kogutów?

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl