ROSYJSKI BRAK UMIARU. JAK OKIEŁZNAĆ SŁOWIAŃSKĄ KREW

kac, alcovit,  na kaca, alka-seltzer, objawy kaca, coś na kaca, sposób na kaca, 2kc, 2KC extreme, 2KC drink jak zwalczać kaca, środek na kaca, co na kaca, kwas bursztynowy, kwas fumarowy, blog

PICIE PO ROSYJSKU

Musi być głośno, hucznie a zabawa ma trwać do białego rana. Słowiańska krew nie daje o sobie zapomnieć więc alkohol leje się hektolitrami. Mówiąc alkohol mamy na myśli wódkę, sami Rosjanie przyznają, że to ich trunek narodowy. Nie dziwne więc, że za czasów PRL-u, alkohol ten wpisał się na stałe również w polski krajobraz. Więcej o tym warto przeczytać w artykule Jak pili nasi rodzice.

ROSYJSKIE ZASADY GRY:

  • Nie wolno pić bez powodu- zasada najważniejsza. Warto wspomnieć, że Rosjanie powód znajdą zawsze a sama chęć picia też jest dobrym powodem.
  • Nie wolno pić samemu ani samemu nalewać sobie do kieliszka. Takie zachowanie świadczy o problemie alkoholowym, do którego Rosjanie niechętnie się przyznają.
  • Najpierw nalewamy od kieliszków innym, dopiero później sobie. Również ważne jest aby nie dolewać wódki do już wypełnionego kieliszka.
  • Nie przepijamy wódki tylko ją zagryzamy. O ile powyższą zasadę znamy z rodzinnego podwórka o tyle brak przepijania sokiem, colą lub innym napojem może dziwić. Rosjanie po wypiciu kieliszka jedzą m. in. ogórki, wędlinę, pierogi.

KAC MORDERCA BEZ SERCA

Jak więc Rosjanie radzą sobie dzień po wielkim pijaństwie? Sposobów na kaca mają kilka lecz najpopularniejszym jest udanie się do bani. Wspomniana bania to rosyjski odpowiednik sauny a ta tak jak wiemy pomaga usunąć z organizmu toksyny a także wspomaga regenerację organizmu. Odważniejsi, którzy potrzebują większego wsparcia zażywają także kąpieli w lodowatej wodzie.

My natomiast możemy sięgnąć po jeden z najpopularniejszych produktów 2KC. Dzięki temu nie będziemy myśleć o nadciągającym kacu podczas szalonej zabawy ze słowiańskimi braćmi.

Inne porady
Zatrucie alkoholowe – jak z nim walczyć?

Statystycznie dorosły Polak rocznie wypija ponad 10 litrów czystego alkoholu. Na ważnych i większych imprezach sięgamy po wódkę, podczas posiłków i zjazdów rodzinnych pijemy wino, natomiast w trakcie imprez ze znajomymi najczęściej chwytamy za piwo. Nie ważne co pijemy ale ile. Często bywa, że się upijemy, a następnego dnia musimy zmierzyć się z objawami kaca. Jak z nimi walczyć?

czytaj całość »
Przewodnik po alkoholach: koktajl, czyli „koguci ogon”

Trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęto podawać ten bardzo popularny dziś rodzaj alkoholu. Podania związane z jego przyrządzaniem wskazują na różne daty i miejsca, zgodne są jednak co do tego, że prawdziwą ojczyzną owego trunku są Stany Zjednoczone. Koktajl – czym tak naprawdę jest i co łączy go z walkami kogutów?

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl