2KC RESTART – NAJMŁDOSZY W „RODZINIE 2KC”

kac, alcovit,  na kaca, alka-seltzer, objawy kaca, coś na kaca, sposób na kaca, 2kc, 2KC extreme, 2KC drink jak zwalczać kaca, środek na kaca, co na kaca, kwas bursztynowy, kwas fumarowy, blog

2KC RESTART to najnowszy produkt z grupy 2KC, który ma pomóc w odbudowaniu sił witalnych po intensywnie spędzonej nocy, zakrapianej alkoholem.

2KC Restart uzupełnia płyny i elektrolity, a zawarta w produkcie glukoza da zastrzyk energii. Produkt polecany jest szczególnie w stanach odwodnienia organizmu spowodowanych spożyciem alkoholu, wymiotów, utraty elektrolitów.

„W Kaliningradzie idealny na kaca jest kwas bursztynowy”. 

Jeżeli w organizmie są niedobory kwasu bursztynowego odczuwamy zmęczenie, znużenie, które tak często dokuczają nam po przebalowanej nocy. Dostarczenie go pomoże odzyskać dobre samopoczucie i energię.

2KC RESTART zawiera ponad to kwas fumarowy – który odpowiedzialny jest m.in. za oczyszczenie naszego organizmu z toksyn, wyciąg z opuncji, pomaga poradzić sobie z takimi objawami kaca jak: jadłowstręt, nudności, ból głowy, suchość w ustach czy zawroty głowy.

Witaminy z grupy B (niacyna, kwas pantotenowy, ryboflawina, tiamina) wspierają oczyszczanie organizmu, zmniejszanie dolegliwości związane z wypiciem zbyt dużej ilości napojów wyskokowych.

Utrata potasu, wypłukiwanego w trakcie spożywania alkoholu powoduje nieregularne bicie serca, ból głowy, osłabienie. Zawarty w 2KC RESTART pomoże w powrocie do dobrej formy.

2KC RESTART stosowany jest również przez sportowców po utracie elektrolitów po wysiłku fizycznym.

Dodatkowo zawarta tauryna („Bycza siła”), podstawowy transporter keratyny do mięśni, odpowiedzialna jest również za detoksykację stabilizację błony komórkowej, osmoregulację, czyli utrzymanie prawidłowej równowagi wodno-elektrolitowej, transmisję sygnałów metabolicznych, wzmocnienie siły skurczu mięśnia sercowego. Chroni również siatkówkę oka przed skutkami stresu oksydacyjnego oraz związkami toksycznymi.

Ciekawostka – W szpitalach u pacjentów trafiających w stanie upojenia alkoholowego stosuje się razem z elektrolitami witaminy z grupy B.

Inne porady
Skąd się bierze kac?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie to zbyt duża dawka spożytego alkoholu w połączeniu z innymi szkodliwymi czynnikami i złymi ludzkimi nawykami. Odpowiedź bardziej złożona – skomplikowane reakcje biologiczno-chemiczne zachodzące w organizmie będące wynikiem dostarczenia do niego toksycznego etanolu. Ujmując to bardziej poetycko, kac to heroiczna walka Twojego ciała z niebezpiecznym dla zdrowia i życia alkoholem etylowym.

czytaj całość »
Przewodnik po alkoholach: koktajl, czyli „koguci ogon”

Trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęto podawać ten bardzo popularny dziś rodzaj alkoholu. Podania związane z jego przyrządzaniem wskazują na różne daty i miejsca, zgodne są jednak co do tego, że prawdziwą ojczyzną owego trunku są Stany Zjednoczone. Koktajl – czym tak naprawdę jest i co łączy go z walkami kogutów?

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl