Czy i jak działa 2KC? Odkrywamy tajemnicę suplementu diety na kaca

2KC działanie

Osoby zastanawiające się na wyborem środka na kaca często zadają sobie pytanie, jak działa 2KC, a przede wszystkim – czy 2KC faktycznie działa? Odpowiedź na to pierwsze nie jest prosta i wymaga bliższego poznania zawartych w tym suplemencie składników. Natomiast na drugie z postawionych pytań odpowiedzieć można bardzo krótko: 2KC działa i to bardzo!

Jak działa 2KC?

Pytanie o to, jak 2KC działa, jest w rzeczywistości pytaniem o sposób działania zawartych w tym suplemencie składników. W 2KC znaleźć można szereg substancji, z których każda posiada właściwości łagodzące lub całkowicie usuwające objawy kaca. Należy tu przede wszystkim wymienić kwas bursztynowy oraz kwas fumarowy, które wspólnie stanowią pierwszą linię obrony przed szkodliwymi związkami metabolizmu alkoholu (aldehyd octowy) i dbają o zachowanie prawidłowych reakcji organizmu już na poziomie komórkowym.

Substancjami wzmacniającymi działanie kwasu bursztynowego i kwasu fumarowego są z kolei: kwas l-askorbinowy, wyciąg z opuncji figowej, wyciąg z żeń-szenia oraz – dbające o dostarczenie odpowiedniej dawki energii – tauryna z glukozą. Połączenie tych składników daje w efekcie swoistą bombę witaminowo-energetyczną, która szybko i skutecznie zwalcza objawy kaca.

Czy 2KC działa?

Jeśli chodzi o samą skuteczność 2KC, to ta wynika bezpośrednio z dwóch czynników – z bogatego i bardzo przemyślanego składu oraz z właściwego stosowania tego suplementu. Co do składu, to zarówno badania, jak i liczne opinie potwierdzają, że 2KC jest w stanie załagodzić, a nawet całkowicie usunąć wszystkie objawy kaca. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących właściwego stosowania 2KC, warto opierać się przede wszystkim na ulotce przeznaczonej do konkretnego produktu.

Pamiętajmy, że istnieją różne wersje suplementu diety 2KC i każda z nich, mimo iż posiada to samo działanie, przeznaczona jest do nieco innego zastosowania.

Inne porady
Konkurs

Halloween z 2KC

 

Jak zdobyć nasze produkty 2KC, weź udział w naszym konkursie.

1. polub 2KC na facebook

2. wrzuć zdjęcie swojego stroju na halloween i uzyskaj jak najwięcej lajków.

 

czytaj całość »
Wyniki konkursu Halloween!

Uwaga mamy wyniki konkursu Halloween!

Największego stracha napędzili nam:

Wojciech Łyszkowski
Anna Jarosiewicz
i Alicja Weronika Ołdak.
Gratulujemy!

Zdjęcia możecie zobaczyć na naszym profilu 2KC

www.facebook.com/2KC.Polska

2KC minikonkurs

"Minikonkurs 2KC"

Zgarnij 10 opakowań produktu 2KC - wystarczy, że 19.11.2017 od godz. 12.00

- dołączysz do grona 2KC na Facebook

- polubisz post konkursowy

- i przedstawisz pomysł na najlepszy drink jaki piłeś/łaś :) 

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl