2KC XTREME 6 tabletek

Wyciąg z opuncji zawarty w suplemencie diety 2KC XTREME pomaga w walce z objawami kaca.

Cena: cena 12,99 zł
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 30 ZŁ

2KC XTREME 12 tabletek

Wyciąg z opuncji zawarty w suplemencie diety 2KC XTREME pomaga w walce z objawami kaca.

Cena: cena 16,99 zł
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 30 ZŁ

Tabletki na kaca 2KC XTREME

Linia produktów na kaca 2KC XTREME została stworzona, aby jeszcze szybciej radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami spożywania napojów alkoholowych.  Idealna kompozycja witamin, minerałów, mikro i makroelementów pozwala uchronić organizm przed wystąpieniem objawów zatrucia alkoholem, przyjęte zaś po spożyciu pomagają szybko odbudować formę, dobre samopoczucie i pozbyć się objawów kaca.

Witamina C, kwas fumarowy, kwas bursztynowy i wyciąg z żeń-szenia pomagają usunąć toksyny z organizmu, zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, glukoza doda energii, wyciąg z opuncji figowej pomoże zapobiec kacowi lub zmniejszyć dolegliwości następnego dnia.

Ponad to w preparatach zawarte zostały witaminy z grupy B (w szpitalach u osób z zatruciem alkoholowym podawane są właśnie witaminy z grupy B wraz z elektrolitami), które tracimy w trakcie spożywania alkoholu. Przyjęte w trakcie spożywania napojów alkoholowych pomagają w usuwaniu z organizmu toksyn, zapobiegając wystąpieniu kaca. Dlatego pamiętaj: weź w trakcie, a jak zapomniałeś – weź po fakcie!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl